Site-icon

Гідравлічні технології гірничого виробництва

Проектно-конструкторське бюро
Гідравлічні технології гірничого виробництва

Професор Бондаренко А.О.

Ми спеціалізуємося на проектуванні нових та реконструкції діючих гірничорудних підприємств, а також їх окремих об’єктів. У 2004 р. ми стояли у витоків створення Інституту з проектування гірничих підприємств при Національному гірничому університеті.

За цей час виконано більше 60 робочих проектів і проектних робіт. До наших основних науково-практичних розробок можна віднести унікальні робочі проекти: будівництво дробильно-сортувального заводу продуктивністю 1,5 млн. т. щебеневої продукції за рік; сортувальний комплекс МПГ 1600 продуктивністю 1 млн.т./рік для виробництва якісного будівельного піску з відходів гірничих підприємств; завод з переробки морської черепашки для отримання природних мінеральних кормових добавок; плавучі землесосні снаряди ЗНС 630-90 і ЗНС 300-120 – унікальні машини для підводного видобутку й транспортування гравію; колосникові грохоти ГНК 1200 і ГНК 1600 – упроваджені до складу комплексів для видобутку й переробки будівельних пісків; установка для промивання зернистих матеріалів ТурбоМийка – інноваційна розробка для виробництва якісного будівельного піску з техногенних відходів дробильно-сортувальних підприємств.

Ми маємо сертифікат інженер-проектувальник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, що дозволяє нам виконувати весь комплекс проектних робіт з основних напрямків:

Сертификат
  • інжиніринг в галузі видобутку, транспортування й переробки корисних копалин і промислових відходів;
  • проектування освоєння осадових і техногенних родовищ корисних копалин відкритим та підводним способами;
  • проектування й виготовлення комплексів для промивання зернистих матеріалів;
  • проектування систем оборотного водопостачання гірничих підприємств;
  • проектування комплексів для переробки й збагачення корисних копалин;
  • проектування й модернізація машин і обладнання для видобутку та транспортування корисних копалин, в тому числі гідромеханізованим способом.

З основними роботами, виконаними нашими спеціалістами, можна ознайомитись на відповідних сторінках сайту.

Наші кваліфіковані спеціалісти користуються передовими науковими та конструкторськими розробками, що в комплексі з сучасним спеціалізованим програмним забезпеченням дозволяє нам максимально повно реалізовувати побажання й вимоги замовників, впроваджувати передові, технічно грамотні і економічно прийнятні рішення та виконувати проектні роботи на високому технічному рівні.

 

Професор кафедри гірничих машин та інжинірингу

НТУ "Дніпровська політехніка",

доктор технічних наук

А.О. Бондаренко