Site-icon

Гідравлічні технології гірничого виробництва

Мийки піску і відсіву

 

Отримання якісного рудного та нерудного піску для відповідності діючим стандартам (ДСТУ Б.В.2.7-32-95, ДСТУ Б.В.2.7-29-95 й ін.), як правило, вимагає його очистки від дрібних пилуватих, глинистих, мулистих (диспергованих) класів. Відомо, що найбільш ефективним способом очистки пісків від таких домішок безпосередньо у кар’єрі є гідравлічний спосіб, тобто промивання або промивка піску.

Для ефективного очищення й промивання пісків і відсівів нами розроблені концепції установок, які можуть експлуатуватися на гранітних і піщаних кар’єрах, а також на ділянках промивання піску кар’єрів з видобування вапняку, глини, каоліну тощо. Розроблені інноваційні компоновки мийок призначені для промивки пісків, які видобуваються як відкритим способом з використанням екскаваторів і фронтальних навантажувачів, так і гідромеханізованим способом при видобуванні і транспортуванні пісків землесосними снарядами будь яких конструкцій.

В наших установках застосовуються вертикальні й горизонтальні класифікатори в яких пісок і відсів промивається, рухаючись у різноприскорених вертикальних й горизонтальних потоках, при одночасному гравітаційному осадженні, зневодненні і складуванні товарних пісків. Після такої переробки й промивання пісок і відсів може використовуватись при виробництві бетонів, будівельних і штукатурних розчинів, ніздрюватих бетонів, дорожньому будівництві відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-32-95.

Поставку установок для промивання піску й відсіву ми супроводжуємо розробкою робочого проекту ділянки переробки з висновком експертизи проекту з питань охорони праці. Робочий проект містить опис технології промивання піску; технологічний регламент; організації шламового господарства й технологію оборотного водопостачання; параметри шламовідстійників, декантаторів, зумпфів; рекомендоване насосне, запірно-регулююче, трубопровідне обладнання, проект електропостачання та освітлення, генеральний план і транспорт ділянки, охорона праці та промислова санітарія; інші розділи.

Розроблені нами компонувальні й конструктивні рішення мийок адаптовані до вітчизняних умов експлуатації, відрізняються високою надійністю, достатньою ефективністю, низькою вартістю.

 

Для отримання рекомендацій щодо вибору обладнання для промивання піску заповніть опитувальний лист. Для визначення мінерального складу і фізико-механічних характеристик сировини (гранулометричний склад, вміст пилоподібних і глинистих домішок, насипна густина тощо) рекомендуемо скористатися послугами нашої лабораторії.

Адреса для подачі заявки info@htmp.com.ua.

Номер для отримання консультацій +38-068-034-37-69 Viber, Telegram, WhatsApp.

 

Установки для промивання пісків і відсівів ТурбоМийка

 

Установки для переробки й промивання пісків Мийка піску гравітаційна

 

Установка ТурбоМийка ТМ-3
Установка ТурбоМийка ТМ-3 

                                                                                                                                                          

 

Мийка піску гравітаційна МПГ-1600
Мийка піску гравітаційна МПГ-1600